CzechEnglish
Můj věk 13 r 2 m 26 d 23 h 32 m 56 s
Hokej hraji 6 r 7 m 12 d 23 h 2 m 56 s
NHL (my dream)HC RYTÍŘI KLADNOHC METEOR TŘEMOŠNÁHC ZBRASLAVHC SPARTAHC KOBRA
BOXALL-STAR.cz

Reprezentace U16 (ročník 2003) | širší výběr a náhradníci

11.06.2018

Za dva roky přijdou na řadu ročníky 2005, tak si každý může dovodit postupový klíč a zjistit jak kdo hrál, jak trénoval a jak na tom je s biologickým věkem a jak velký má dopad na postup do reprezentací. 

Letem světem co vím: 

Obránce Sebastian Jasečko (České Budějovice), převážně hrál apod dohledem svého otcea trénoval v rúzných klubech a soukromých hokejových adademií.

David Putz:  Davida jsem hodně potkával v HTA, táta jej vozil na velkou kvantu mimoklubových akcí

Michal Vitouch (Sparta Praha): Michala si pamatuji z klubu HC Zbraslav, kde trénoval jeho otec

Postřeh: Žádného z hráčů asi nelze považovat za odchovance klubů, které na soupisce reprezentují! 

 

Brankáři:
Jakub Tichý (Hradec Králové), Filip Maláč (Jihlava), Tomáš Suchánek(Přerov), Jaroslav Prchlík (Plzeň), Martin Lidák (České Budějovice), Patrik Hamrla (Zlín).

Obránci:
David Jiříček (Plzeň), Sebastian Jasečko (České Budějovice), Matěj Pinkas, Jan Boukal (oba Hradec Králové), Stanislav Svozil, Patrik Fajmon (oba Kometa Brno), Ondřej Cubo, René Smolka (oba Vítkovice), Adam Páník (Plzeň), Martin Böhm, Jakub Šedivý (oba Liberec), Marek Pelda (Hradec Králové), Stanislav Kunst (Vsetín), David Moravec(Jihlava), Jiří Ticháček (Kladno).

Útočníci:
Marcel Marcel (Plzeň), Adam Paleček (Pardubice), Petr Moravec, Lukáš Pajer, Šimon Marha, Matyáš Budina (všichni Hradec Králové), Jan Půček (Vsetín), Marek Brada (Vítkovice), Alexandr Kašpárek(Třinec), Šimon Frömel (Zlín), Marek Slavík (Litvínov), Martin Ryšavý(Přerov), Dominik Soukup (Plzeň), Tomáš Březina, Jan Nevšímal (oba České Budějovice), David Putz, Petr Gajda (oba Liberec), Jakub Kos, Jakub Brabenec (oba Kometa Brno), Alex Kotásek, Josef Krejsa (oba Vítkovice), Matouš Menšík, Tobias Adam (oba Jihlava), Alexandr Remeš (Karlovy Vary), Jan Krupička (Sparta Praha).

Náhradníci: 

Brankáři: Daniel Král (Havlíčkův Brod), Lukáš Klika (Litvínov), Oliver Šatný (Chomutov). Obránci: Matouš Hail (České Budějovice), Jakub Hladík (Liberec). Útočníci: Matěj Kloz (Pardubice), Michal Vitouch (Sparta Praha), Josef Dáňa (Havlíčkův Brod), Gabriel Szturc (Havířov), Jakub Zembol (Olomouc), Jakub Altrichter (Plzeň).