SvenskaEnglishCzech
Můj věk 15 r 4 m 16 d 17 h 24 m 13 s
Hokej hraji 8 r 9 m 2 d 16 h 54 m 13 s
NHL (my dream)
BOX
Širší reprezentační výběr ročníku 2005

Širší reprezentační výběr ročníku 2005

31.01.2020

Kdo propadl: svěřenci Radka Gardoněho z HC Kladna ... dalo se čekat, podle jím nastaveného systému tréninků.

Milé překvapení: Zdeňku Šmidovi se nepodařilo do sestavy protlačit svého syna, což je milé překvapení, neboť nedovedu ani odhadnout, kolika hráčům zhoršil sportovní přípravu ve prospěch svého potomka a tím je možná i karierně odepsal. 

Jinak soupiska obsahuje řadu talentů, ale také extrémně fyzicky akcelerovaných hráčů, kteří z mého pohledu nemají budoucnost - důvod je prostý, dnes by museli díky fyzické a s tím souvysející i mentální vyspělosti doslova na ledě kralovat a vévodit statistikám. 

Do soupisky nejsou zahrnuti hráči hrající v zahraničí u řady z nich lze těžko odhadnou, jestli vůbec projeví zájem reprezentovat ČR. 

 

Opis ze stránek ČSLH: 

Na dubnovou akci ČH pro hráče ročníku narození 2005 byli vybráni následující hráči (v abecedním pořadí):

Brankáři: Brodecký David (Jihomoravský kraj), Dybal Adam (Moravskoslezský kraj), Hrabal Michael (hlavní město Praha), Jansa Daniel (Jihočeský kraj), Matěcha Lukáš (Pardubický kraj), Tuhý David (Ústecký kraj)

Obránci: Badinka Dominik (Ústecký kraj), Bialy Šimon (Moravskoslezský kraj), Drábek Adam (Olomoucký kraj), Dvořák Jakub (Liberecký kraj), Eich Lukáš (Jihomoravský kraj), Husinecký Vojtěch (Ústecký kraj), Máša Martin (Jihomoravský kraj), Port Vojtěch (kraj Vysočina), Pospíšil Michal (Moravskoslezský kraj), Ročák Marek (Zlínský kraj), Sypecký Jiří (Středočeský kraj), Vochvest Vojtěch (Středočeský kraj), Weitz Sebastian (hlavní město Praha), Willmann Martin (Jihočeský kraj), Žaba Filip (Královéhradecký kraj)

Útočníci: Adámek Matyáš (Zlínský kraj), Csabi Adam (Moravskoslezský kraj), Čech Dominik (Ústecký kraj), Doležal Jakub (kraj Vysočina), Fábry Andrej (kraj Vysočina), Felcman Jiří (Královéhradecký kraj), Fiala Samuel (Liberecký kraj), Heš Lukáš (Zlínský kraj), Hois Vojtěch (Liberecký kraj), Holčák Tomáš (Ústecký kraj), Holeček Tomáš (Středočeský kraj), Janech Patrik (Olomoucký kraj), Jeřábek Dominik (Olomoucký kraj), Křišťan Petr (hlavní město Praha), Kuchta Tobiáš (Olomoucký kraj), Odehnal Mikuláš (hlavní město Praha), Pavelec Petr (Moravskoslezský kraj), Pérez Jaromír (Liberecký kraj), Peš Hynek (kraj Vysočina), Petr Dominik (Moravskoslezský kraj), Sláma Matyáš (Královéhradecký kraj), Šalé Eduard (Jihomoravský kraj), Šimek Pavel (Královéhradecký kraj), Šprynar Jan (Ústecký kraj), Štancl Jakub (hlavní město Praha), Vašíček Martin (hlavní město Praha), Vencl Jan (Královéhradecký kraj).

Náhradníci (mohou být povoláni v případě neúčasti nominovaného hráče/ hráčů): Anton Jakub (Karlovarský kraj), Bednařík Jakub (Ústecký kraj), Belan Jakub (Moravskoslezský kraj), Bělohlav Matěj (Jihočeský kraj), Buják Dominik (Moravskoslezský kraj), Hradec Vojtěch (Středočeský kraj), Jakubec Matouš (Liberecký kraj), Jansa Samuel (Liberecký kraj), Kavan Jan (Jihomoravský kraj), Kasal Jan (Královéhradecký kraj), Kotalík Viktor (Jihočeský kraj), Lučan Antonín (Plzeňský kraj), Maštalířský Matěj (Ústecký kraj), Matějíček Martin (kraj Vysočina), Mazanec Aleš (Plzeňský kraj), Šeba David (hlavní město Praha), Šišák Marek (Zlínský kraj), Štiak Matěj (Moravskoslezský kraj), Tobola Tomáš (Zlínský kraj), Vehovský Maxim (Moravskoslezský kraj), Vlasák Adam (Středočeský kraj), Vrba Ondřej (Pardubický kraj), Vyhlídal Radek (Ústecký kraj), Žižka Tomáš (Zlínský kraj)

Zdroj: CSLH